Ziraat Türkiye Kupası grup maçları 2, 3 ve 4. hafta programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası grup maçları 2, 3 ve 4. hafta programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası grup maçları 2, 3 ve 4. hafta programı açıklandı 02.12.2016 Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçları 2, 3 ve 4. hafta programı açıklandı. 2, 3 ve 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:02.12.2016 21:31

Ziraat Türkiye Kupası'nda grup maçları 2, 3 ve 4. hafta programı açıklandı.  2, 3 ve 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2.HAFTA

13.12.2016 Salı

BOLUSPOR

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

BOLU ATATÜRK

13.00

ELAZIĞSPOR

TUZLASPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

15.30

GÖZTEPE A.Ş.

YENİ AMASYA SPOR

DOĞANLAR STADI

16.30

KASIMPAŞA A.Ş.

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

18.30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

SİVASSPOR

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

20.30

14.12.2016 Çarşamba

İNEGÖLSPOR

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

İNEGÖL İLÇE STADI

12.00

AYDINSPOR 1923

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ADNAN MENDERES

12.15

KIRKLARELİSPOR

OSMANLISPOR FK

KIRKLARELİ ATATÜRK

14.00

24ERZİNCANSPOR

GALATASARAY A.Ş.

ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI

14.15

GAZİANTEPSPOR

ŞANLIURFASPOR

KAMİL OCAK

16.30

ATİKER KONYASPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

18.30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KAYSERİSPOR

VODAFONE ARENA

20.30

15.12.2016 Perşembe

GÜMÜŞHANESPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR

12.15

AMED SPORTİF FAALİYETLER

FENERBAHÇE A.Ş.

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

14.15

GENÇLERBİRLİĞİ

MENEMEN BELEDİYE SPOR

ANKARA 19 MAYIS

18.30

BURSASPOR

ÜMRANİYESPOR

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

20.30


ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3.HAFTA

20.12.2016 Salı

YENİ AMASYA SPOR

SİVASSPOR

AMASYA 12 HAZİRAN

12.00

KASIMPAŞA A.Ş.

İNEGÖLSPOR

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

14.00

ELAZIĞSPOR

24ERZİNCANSPOR

ELAZIĞ ATATÜRK

16.00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

GÖZTEPE A.Ş.

3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM

18.00

BOLUSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BOLU ATATÜRK

20.00

21.12.2016 Çarşamba

GÜMÜŞHANESPOR

ATİKER KONYASPOR

GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR

12.00

ÜMRANİYESPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ÜMRANİYE BLD. ŞEHİR

14.00

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

15 TEMMUZ STADI

14.30

GAZİANTEPSPOR

KIRKLARELİSPOR

KAMİL OCAK

16.30

OSMANLISPOR FK

ŞANLIURFASPOR

OSMANLI STADI

18.30

GALATASARAY A.Ş.

TUZLASPOR

TÜRK TELEKOM ARENA

20.30

22.12.2016 Perşembe

AMED SPORTİF FAALİYETLER

GENÇLERBİRLİĞİ

SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ

12.00

AYDINSPOR 1923

BURSASPOR

ADNAN MENDERES

14.00

KAYSERİSPOR

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS

16.30

TRABZONSPOR A.Ş.

KIZILCABÖLÜKSPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

18.30

MENEMEN BELEDİYE SPOR

FENERBAHÇE A.Ş.

İZMİR ATATÜRK

20.30


ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4.HAFTA

27.12.2016 Salı

24ERZİNCANSPOR

ELAZIĞSPOR

ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI

12.30

KIRKLARELİSPOR

GAZİANTEPSPOR

KIRKLARELİ ATATÜRK

14.00

SİVASSPOR

YENİ AMASYA SPOR

YENİ 4 EYLÜL STADI

16.30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

YENİ RİZE ŞEHİR

18.30

BEŞİKTAŞ A.Ş.

BOLUSPOR

VODAFONE ARENA

20.30

28.12.2016 Çarşamba

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

KAYSERİSPOR

DARICA İLÇE

12.00

İNEGÖLSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

İNEGÖL İLÇE STADI

14.30

ATİKER KONYASPOR

GÜMÜŞHANESPOR

KONYA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.30

AKHİSAR BELEDİYESPOR

ÜMRANİYESPOR

MANİSA 19 MAYIS

17.00

GÖZTEPE A.Ş.

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

BORNOVA STADI

18.30

TUZLASPOR

GALATASARAY A.Ş.

20.30

29.12.2016 Perşembe

GENÇLERBİRLİĞİ

AMED SPORTİF FAALİYETLER

ANKARA 19 MAYIS

14.30

BURSASPOR

AYDINSPOR 1923

BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD. STADI

16.30

ŞANLIURFASPOR

OSMANLISPOR FK

ŞANLIURFA GAP ARENA

17.00

KIZILCABÖLÜKSPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

DENİZLİ ATATÜRK

18.30

FENERBAHÇE A.Ş.

MENEMEN BELEDİYE SPOR

ÜLKER STADYUMU

20.30




Etiketler: Bursaspor -Ziraat Türkiye Kupası -Grup Maçları
Kaynak: haberbursaspor.com

Diğer Bursaspor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.