Adanaspor Maçı Bilet Satış Programı !

Adanaspor Maçı Bilet Satış Programı !
Spor Toto Süper Lig 18.hafta karşılaşmasında 21 Ocak Cumartesi günü saat:19:00’da Timsah Arena’da oynanacak olan Adanaspor maçımızın biletleri 20.01.2017 Cuma günü saat 10:00 itibariyle satışa çıkıyor.19.01.2017 21:11

Bilet fiyatlarımız ise şöyle;

VIP 1.BALKON: 200,00 TL

VIP 2.BALKON: 200,00 TL

BATI ALT TRİBÜN: 100,00 TL

DOĞU ALT TRİBÜN: 50,00 TL

DOĞU ÜST TRİBÜN: 40,00 TL

GÜNEY KALE ARKASI (TEKSAS): 20,00 TL

TOFAŞ TRİBÜNÜ : 20,00 TL

MİSAFİR TRİBÜNÜ:  26,00 TL

 

BİLGİLER;

- Biletler Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Bilet Gişeleri, www.passo.com.tr web sitesi, aktif satış noktaları ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

- N’Kolay Bursa satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

- Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tr adresinden gönderilmesi gerekmektedir.

- Müsabaka bilet satışları tüm passolig kartlara gerçekleştirilecektir.

 -Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 20.01.2017 Cuma günü saat 10:00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü engelli yüklemesi yapılmayacaktır.

- Engelli vatandaşlarımız Passolig Kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve refakatçi kartları ile Büyükşehir Belediyesi Stadyumu bilet gişelerine başvurmaları gerekmektedir.

- Passolig kart başvuru ve kart vizeleme işlemleri Passo.com.tr web sitesi üzerinden, Aktif Satış noktalarında, N'Kolay satış noktalarından ve Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ana bilet gişesinden yapılacaktır. 

-P.F.D.K Tarafından Trabzonspor müsabakası ile ilgili verilmiş olan Güney Kale Arkası 124.Blok'a bloke cezası nedeniyle Trabzonspor müsabakasını bu tribünden takip etmiş olan kombine sahibi taraftarlarımız Adanaspor müsabakasını stadyumdan takip edemeyecek olup, kombine haklarını bloke cezası olmayan kişilere transfer edebileceklerdir.


Etiketler: Bursaspor -Adanaspor -Bilet Satış
Kaynak: Bursaspor

Diğer Bursaspor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.