Kriz Çözüldü:Yönetim Taraftar Omuz Omuza Deplasmana !

Kriz Çözüldü:Yönetim Taraftar Omuz Omuza Deplasmana !
Beşiktaş ile oynayacağımız tarihi karşılaşma öncesinde iki gündür, yanlış anlaşılma ve üslup farklılığından kaynaklanan sıkıntılar, tribün gruplarının Başkanımız Ali Ay'la yeniden bir araya gelmesiyle sonlandırıldı.07.12.2016 21:41

Başkanımız Ali Ay “gün birlik günüdür ve Bursaspor'u büyük yapan da, aile içinde zaman zaman yaşanabilen bu tür anlaşmazlıkları şu an olduğu gibi çözüme kavuşturmayı başarabilmiş olmamızdır” dedi.

 Cumartesi günü deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağımız tarihi karşılaşma öncesinde iki gündür, yanlış anlaşılma ve üslup farklılığından kaynaklanan sıkıntılar, tribün gruplarının Başkanımız Ali Ay'la yeniden bir araya gelmesiyle sonlandırıldı. Başkanımız Ali Ay, “aslolan Bursaspor sevgisidir ve armaya, tarihimize olan saygımız nasıl davranmamızı gerektiriyorsa öyle davrandık ve kısa süreli yaşanan gerginliğe, taraftar gruplarımızla birlikte, Bursasporluluk ruhuna yakışan bir şekilde son verdik” diyerek şu açıklamayı yaptı:

“Biz büyük bir aileyiz ve dolayısıyla her aile içinde yaşanması doğal olan bir süreci geride bıraktık. Tribün lideri kardeşlerimle, bu ailenin bir büyüğü olarak bir araya geldiğimde, benim onları yanlış anlamamdan, onların da beni yanlış anlamasından kaynaklanan bütün pürüzleri ortadan kaldırdık. Dün akşam kendileri bir açıklama yapmışlardı. Teksas Taraftarlar Derneği, Maraton Platformu, Radikal ve Ünitimsah grupları bu maça gitmeme kararını yeniden gözden geçirdiler ve kendileriyle yaptığımız görüşme sonrasında da, sorumlu bir evlat olarak hareket edip, Beşiktaş maçında takımlarının yanında olacaklarını söylediler. Bu kısa süreli yanlış anlamanın, başta rakiplerimiz olmak üzere kaostan beslenenleri sevindirmesine benimle birlikte onların da gönlünün razı olması zaten mümkün değildi. Dolayısıyla taraftarlarımla birlikte Vodafone Arena'ya gideceğiz ve her zaman olduğu gibi Bursasporumuzun yanında olacağız.”

 


Etiketler: Bursaspor -Ali Ay.
Kaynak: Bursaspor

Diğer Bursaspor haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.