Atıcılarda İmzalar Gelecek için Atıldı

Atıcılarda İmzalar Gelecek için Atıldı
Bursa’nın köklü kulüplerinden Atıcılar Spor Kulübü tecrübeli antrenör Mehmet Şengeldi ve genç teknik adam Kemal Mert ile uzun süreli sözleşme imzaladı. Atıcılar Gençlik ve Spor Kulübü Sosyal Tesisleri’nde yapılan imza töreninde kulüp başkanı Davut Şen, yönetim kurulu ve teknik heyet hazır bulundu.24.10.2016 20:20

İlk olarak hedeflerinin A takımın geçen sezon düştükleri 1. Amatör kümeye geri  dönmek olduklarını belirten  Başkan Davut Şen, sözleşme imzaladıkları hocalara yönetim kurulu ve Atıcılar Mahallesi olarak güvenlerinin tam olduğunun altını çizerek “ çok iyi çalıştığımız bir yönetim kurulumuz var, hepimiz kulübümüz için yoğun mesai harcıyoruz, bugünden itibaren Mehmet Şengeldi ve Kemal Mert hocalarımız da aramıza katıldı onlarla beraber bir spor akademisi gibi çalışacağız. Spor tesislerinin en yoğun olduğu bölgedeyiz ve sporcularımızın gelişimi açısından açıkçası şanslıyız. Doğru kişilerle doğru işler yapacağız. Alttan gelecek olan sporcu kardeşlerimiz göreceksiniz bu hocalarımızla ve bizlerin de desteği ile basamakları bir bir çıkacaklar. Alt yapımızda spor yapan ve oradan yetişen sporcu kardeşlerimizin  profesyonel liglerde oynamalarını istiyoruz. En büyük arzumuz da Bursasapor’a oyuncu göndermek, bunlar için de doğru isimlerle anlaştığımıza inanıyoruz” dedi.


Kulüp yönetiminin hatta tesiste çalışanların bile Atıcılar’da doğmuş, büyümüş, burada yaşamış ya da kulübe önemli hizmetleri olmuş insanlardan oluştuğunu ifade eden Davut Şen “Atıcılar Spor Kulübüne hizmet etmek Atıcılar’da yaşayan insanlar olarak bizler için çok önemli.  Şu an 10 kişilik  yönetim kurulumuzdan 8’i Atıcılar’da doğmuş, büyümüş ve halen yaşayan kişiler. Mehmet Şengeldi hocamız, Kemal Mert hocamız da tabiri caizse mahallemizin çocukları, lokalimizin işletmesini yapan İlker ve Reha kardeşlerimizin Atıcılar Spor Kulübümüzün eski futbolcuları. Biz başarılara kendi içimizdeki değerlerimizle ulaşmayı hedefliyoruz ve kısa vadede hedeflerimize bir bir ulaşacağız dedi.


Atıcılar Gençlik ve Spor Kulübü’ne Futbol takımında tek yetki alarak Sportif Direktör’lük görevine getirilen Mehmet Şengeldi öncelikle şuan Cumalıkızıkspor Kulübü’nün antrenörlüğünü yaptığını ve 1. Amatör Küme sezonun ardından göreve tam olarak başlayacağını belirterek ” futbol için bütün imkanlara sahip  ve alt yapısında muazzam potansiyeli olan Atıcılar Gençlik ve Spor Kulübü’nde bu göreve layık gördükleri için onur duyduğunu ifade ederken, kendilerine güvenenleri mahcup etmeden kulübün kısa ve uzun vadedeki hedeflerine Alt Yapılardan Sorumlu Antrenör olarak göreve başlayan Kemal Mert hocamız ile ulaşacağımızdan hiç şüphemiz yok” dedi.


İmza törenin ardından yönetici ve teknik heyet hatıra fotoğrafı çektirerek, gelecek adına atılan imzaları ölümsüzleştirdi.


Kaynak :Selçuk Salih Başhan


Etiketler: Atıcılarspor -Transfer -Amatör Futbol
Kaynak: haberbursaspor.com

Diğer BursaFutbolu haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.