Yeşil Bursa A.Ş. Yönetim Kurulu Basın Menuplarıyla Buluştu

Yeşil Bursa A.Ş. Yönetim Kurulu Basın Menuplarıyla Buluştu
Pilot takımımız Yeşil Bursa A.Ş.’nin yeni yönetim kurulu, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.05.03.2016 08:17

Özlüce Tesislerimizde gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda konuşan Yeşil Bursa A.Ş. Başkanı Şükrü Çekmişoğlu bu sezon hedeflerinin Play-Off’a katılabilmek ve oradan da 2.Lig’e yükselebilmek olduğunu belirtti.

 

Son haftalarda takımın son derece iyi bir performans gösterdiğini ve mağlubiyet yüzü görmediklerini belirten Çekmişoğlu, “ Kulübün geçmişten gelen hiçbir borcu kalmadı. Göreve geldiğimiz günden bu yana mağlubiyet yüzü görmedik. Üst sıralara tırmanmaya devam ediyoruz. Pazar günü Adana Kozan Belediyesi ile Pazar günü saat:13.30’da Minareli Çavuş Tesislerimizde oynayacağız. Taraftarlarımızı karşılaşmaya bekliyrouz. Bu maçı da alırsak inşallah daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.

Yönetim Kurulu üyeleri ile takım arasındaki uyum sürecinin yaklaşık 1 ay aldığını belirten Çekmişoğlu, tüm yönetici arkadaşlarının takıma yakından ilgi gösterdiklerini belirtti. Çekmişoğlu, “ Bu sene hedefimiz Play-Off’lara kalmak ve oradan inşallah yukarılara çıkmak.  Önümüzdeki sezon çok daha iyi bir takım kurmayı hedefliyoruz.  Takımımızn antrenmanlarını yaptığı Vakıfköy’deki tesislerimize yöneticilerimiz hergün gidiyorlar. Hiçbir şekilde desteksiz bırakmıyoruz. Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte deplasmanlara beraber gidiyoruz. Göreve geldiğimizde futbolculara 250.000 TL civarında borç vardı. Ödemelerini gerçekleştirdik Hiç bir borç bırakmıyoruz. Eksiklerimiz ne onları görmeye çalışıyoruz. Gördüklerimizi inşallah bu sezon başarırız.  Hedefimiz ikinci lig. Bursa için 2.ligde olan takımımız büyük bir değer olacaktır. Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarımız Bursa, Bursaspor ve Yeşil Bursa A.Ş. için iyi şeyler yapma arzusunda olan genç pırıl pırıl insanlar. 1976 Bursa doğumluyum. Ticaret Odasın Meclis Üyeliği yapıyorum. Birçok dalda ticaret yapıyorum. Ali Ay Başkanımız ile yönetim kurulunda yer aldık. Bana vermis olduğu görevde kendisini utandırmadan iyi iyi işler yapmak istiyoruz” dedi.


Etiketler: Yeşil Bursa
Kaynak: Bursaspor

Diğer Yeşil Bursa haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.