• Ana Sayfa
  • »
  • Göbeğimizi kendimiz keseceğiz !!!

Göbeğimizi kendimiz keseceğiz !!!


Kupada Perşembe günü Kadıköy semt takımı zaferinden sonra finalist kadroyu bozmayan Şenol Güneş`in sahaya sürdüğü Bursasporlu futbolcular maçın başlamasıyla sanki Kadıköy`deki maçın devamı oynuyormuş gibi başladılar.

Kadıköy`deki gibi ayağa paslar yapan Bursaspor aynı zamanda kaybedilen toplarda hücum pres yapınca Akhisar defansı paniklemeye başladı. Kaptan Volkan Şen markajdan kaçmak için içe doğru kat etmeye başlayınca Belluschi ve Josue kısa süreli bir karışıklık yaşandı. İlk yarı boyunca Bursaspor`un bariz üstünlüğü vardı.

İkinci yarıya Roberto Carlos orta sahada denge kurabilmek için Didier Zokora ve Ricardo Jorg`u oyuna alarak başladı ama buda Bursaspor`un hızını kesmeye yetmedi. Baskılı oyunla başladığımız ikinci yarının 47. dakikasında da öyle bir gol kaçırdık ki! Gollerin Efendisi Jose Fernandao kaçırdığı gole kendisi bile inanamadı.

Josue`nin penaltısı ile öne geçtiğimizde maçın bitimine yarım saat zaman olması ve oynadığımız futbol galibiyeti getireceğini belli etti. Ama bizi ilgilendiren İstanbul ve Alanya`da 2 maç daha vardı, perşembe günü kupada nakavt ettiğimiz Kadıköy semt takımı ile İstanbul Başakşehir maçı ayrıca Alanya`da İnegölspor ile 1461 Trabzon Play-off final maçı vardı.

İnegölspor PTT 1. Lig vuslatını başka bahara bıraktı, penaltılara kalan müsabakada 4-2 kaybetmek gerçekten çok üzücü oldu ama sağlık olsun demek gerekiyor. Yinede İnegölspor`u bu başarısından dolayı İnegölspor`un tebrik ediyorum. Ama kupa darmadağın ettiğimiz Kadıköy takımını bu kez de Başakşehir darmadağın etti. Avrupa`ya gitmek için 4 yıldızlı diğer İstanbul Semt takımını 3 Haziran’da Atatürk Standının çimlerine gömmekten başka çare kalmadı, kısaca kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz.   


Bursa Haber

 

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 339