Ara Sıcak!


Gündemden düşse de ara ara yine kendine yer bulan konu; Fernandao ve Aatıf gelirse verimli olur mu?

 

Transfer dönemine uzun bir süreç varken bunun muhabbetinin yapılması eksiklikleri gün yüzüne çıkarsa da geçti bitti. Önemli olan şuan ki futbolcularımızı nasıl daha iyi yerlere taşıyabiliriz?

 

Dönmesini hala dört gözle beklediğim Deniz Yılmaz… Buna çift forvete giden yoldaki kapının aralanması olarak bakıyorum.

 

Sosyal medyadan da sürekli olarak  gördüğümüz, fotoğraflarla takip ettiğimiz Timsah Arena’daki eksikliklere de değinmeden geçmeyelim. Tamamlanma süresi katlanmış olsa da halen kafası yok!!!

 

Diğer liglerde Bursa’yı temsil eden takımlarımız da canla başla mücadelelerine devam ediyorlar. Örneğin, Orhangazispor.

 

Uzun yıllardır profesyonel olarak bu camiadalar. Dört maçta dört galibiyetle şuan liderlik koltuğuna da ağırlıklarını iyice koydular. Kupa maçlarında da başarılı mücadele gösterseler de son dakika şanssızlıklarıyla ne yazık ki hak ettikleri turu geçemediler.

 

Hafta sonu Bursalı sporseverler için gayet iç açıcı bir tabloyla karşımızda.

 

Cumartesi Bursaspor ligdeki üst sıra mücadelesinde kalıcı yer edinmek için Antep karşısında maça çıkarken, pazar günü ise Bursaspor Durmazlar yeni sezon, yeni ümitler, yeni şampiyonluklar umuduyla sezonun perdesini açıyor.

 

Ve Bursaspor anı duvarı...

 

Tamamen Bursasporlu futbolseverlerle gönüllü olarak  oluşturulup, taraftar merkezli yürütülen bir proje...

 

İlmek ilmek işlenilen projede ismini orda görüp yıllar geçse de var olup, sevdasını sonuna kadar yaşatmak, yaşattırmak isteyenler için ise çok hoş ve düşünceli bir platform.

Banu Aydın

Bursa Haber

 Gazetesi

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 271