Güzel olsun...


Bu hafta zorlu Başakşehir mücadelesi öncesinde Timsah’ta moraller yüksek.

 

İlk haftanın çok iyi olmayan ama güzel sonuçla biten mücadalesinde kafama bazı takılanlar var. Başkanımız `transfer bitti` dese de, ihtiyaç duyulan mevkiiler su götürmez bir gerçek.

 

Çoğu şeye pozitif yaklaşmaya çalışsam da, eksikliklerimize baktığımda canımın sıkılmaması elde değil.

 

Evet, elimizdekini değerlendirip birbirimize kenetlenip güzel yerlere gelmek için hiç bir sebep yok. Ta ki 8 numara eksikliğine kadar!!!

 

Bu hafta artık Joshua John`a şans verileceğini düşünüyorum. Varlığıyla yokluğu bir olan Necid yerine de Sinan yada Kubilay oynar.

 

Avrupa Kupası maçlarında dikkatle takip ettiğim ve iyi performans sergileyen Başakşehir karşısında alınacak üç puan ise Fenerbahçe deplasmanı için destek verici olur.

 

Demokrasi şehitlerimizin isimlerinin yazılı olduğu forma ile sahaya çıkacak olmamız da hem kulüp, hem de taraftar olarak gurur verici olmakla birlikte, çokta örnek alınası bir durum…

 

Güzel, rekabet dolu, Batalla-Visca mücadelesinin ön planda olacağını düşündüğüm maç için şimdiden heyecanlanıyorum.

 

Yeni transferden de ümidi kestiğimize göre elimizden gelen önümüzdeki maçlara odaklamak...

 

Bu arada Azerbaycan’ın milli takım davetini kabul eden Deniz Yılmaz’a ve hat-trick yapıp bizi gururlandıran ‘Öz’ evladımız Enes Ünal’a yeni kariyerlerinde başarılar diliyorum.

 

Başarının büyük paralarla değil, büyük yüreklerle kazanıldığı günlere...

 

Yeni sezonda evimizdeki ilk maç için...

 

Timsah Arena`nın seyirci rekorunu kırmak için...

 

Haydi güzel Bursaspor sevdalıları...

 

Not: Burada bir parantez açmak istiyorum. Passolige karşı duranlara sonsuz saygım var. Onları da ellerinden geldiğince storelerden alışveriş yapmaya davet ediyorum.


Bursa Haber

 Gazetesi

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 276