Kamp verimli geçti


Bursaspor’un 7 gün süren devre arası kampını Antalya’da takip ettik. Genel olarak baktığımızda verimli bir kamp oldu diyebiliriz.

Ligin son haftasında alınan Mersin İY galibiyeti ve kupadaki Eskişehirspor galibiyetleriyle özgüvenine tekrar kavuşan takım, kampta adeta küllerinden doğdu.

Yüzlerin güldüğü, idmanlarda kemik seslerinin geldiği, zaman zaman kahkahaların zaman zaman hırstan bağrışmaların duyulduğu Belek’te, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’da gayet memnun bir şekilde takımını yönetti.

Cuenca ve Emre’nin yükselen performansı, Necid’in formunu koruması, Dany ve Hosogai’nin liderlik vasıfları kampta göze çarpan gelişmeler olurken, Stoch’un daha fazla sorumluluk aldığı gözlemlendi.

Macar yıldız Dzsudzsak’ın düşüşü kampta da devam etti. Zaten bunu gören Hamza hoca da hem taktik idmanlarda hem de hazırlık maçlarında Dzsudzsak’a yedek kadroda yer verdi.

Genel anlamda baktığımızda verimli geçen kamp, ikinci yarı öncesinde umut verdi. Batalla ve Belluschi hamleleriyle hızla yükselen bir Bursaspor izleyeceğimizi düşünüyorum.

Bursa Haber 

  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 399